Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Вилікувати від алкоголю без бажання хворого на Диканька

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

У нас часто цікавляться родичі хворого на алкоголізм: «Чи можливо провести лікування алкоголізму, якщо людина не хоче, або навіть заперечує наявність проблеми?» Тут потрібен здоровий підхід до теримнів. Примусове лікування ми проводимо. Без згоди пацієнта не вийде досягти цього результату. У нас величезний досвід, що дозволяє після попередньої розмови з пацієнтом, вийти на потрібне для початку позитивне розуміння наявності проблеми та бажання людини почати її вирішувати з нашою допомогою. Мотивація використовується як інструмент, який допомагає переконати п’яницю у необхідності лікування.

Примушуючи людину пройти реабілітацію від алкоголізму, не вийде сформувати в ній бажання відмовитися від спиртного та змінити спосіб життя. Зробити це допоможуть наші спеціалісти.

Примусове лікування алкоголізму Диканька

Примусове лікування алкоголізму навіть не варто пробувати. Успішна реабілітація можлива лише за добровільним бажанням алкоголіка кинути пити і повернутися у нормальне життя без потягу до зловживання алкоголем та нормальних відносин усередині своєї сім’ї. Слабка мотивація не є непереборною проблемою – ми допоможемо переконати його у позитивному результаті відмови від спиртного.

Починати лікування потрібно з детоксикації організму. Тому ви можете викликати нарколога додому та провести обрив запою. Після цього ми проведемо мотиваційну роботу з алкоголіком, допоможемо йому оцінити переваги тверезого життя та погодитись пройти стаціонарне лікування алкоголізму.

Вилікувати від алкоголізму без відома хворого

Якщо вам пропонують пройти лікування алкоголізму без відома людини, яка п’є — швидше за все ви потрапили в пастку шахраїв. Запам’ятайте, змови та привороти, народні засоби та інші сумнівні методи не здатні допомогти при алкогольній залежності. Не довіряйте життя близької людини шарлатанам.

Найкраща допомога при алкоголізмі – це звернення до наркологічного центру, де працює команда компетентних фахівців із хімічної залежності. Лікар-нарколог, психологи, психотерапевти та інші співробітники складуть вам індивідуальний план реабілітації і допоможуть кинути пити назавжди.

Якщо ви не знаєте, як допомогти людині, яка п’є, – пропонуємо пройти лікування алкоголізму анонімно, без постановки на наркологічний облік. Наш лікар-нарколог позбавить побічних ефектів пияцтва, усуне похмільний синдром, проведе виведення із запою в домашніх умовах або в стаціонарі.

Після цього ви зможете пройти курс реабілітації в стаціонарі, щоб позбавитися тяги до спиртного на психологічному рівні. А закріпити результати психотерапевтичного лікування допоможе кодування чи підшивка. Лікар підбере метод лікування, залежно від ваших індивідуальних особливостей.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x