Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Вилікувати наркоманію у Ходорові

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Наш центр допомагає людям, які колись потрапили у залежність від наркотиків. Анонімне лікування алкоголізму та наркоманії сьогодні є найсерйознішою та найвідповідальнішою справою, оскільки лікарі-наркологи не тільки проводять лікування від наркоманії, а й рятують життя людини.

Коли люди вдаються до пошуків лікування наркоманії в Ходорові, це означає, що сім’я перебуватиме в розпачі і не знає, як допомогти близькій людині кинути вживати. Реабілітаційний центр допоможе вашій родині, якщо ви зіткнулися з вживанням наркотиків і небажанням пройти лікування.

Наркомани заперечують залежність через страх перед засудженням з боку оточуючих, через страх перед наркотичною ламкою, через відсутність навичок тверезого життя. Наша команда фахівців допоможе повернутися в соціум, відмовившись від шкідливих звичок. Реабілітація допоможе кинути вживати наркотики назавжди.

Скільки коштує пройти лікування наркоманії

Чимало людей цікавить відповідь на запитання – скільки коштує пройти лікування наркоманії? Наркологічний центр надає послуги за доступними цінами. На вартість реабілітації можуть вплинути термін перебування у стаціонарі. Не заощаджуйте на здоров’ї близької людини, яка потребує допомоги.

Життя людини – безцінна. Тому, якщо у вашій родині є наркоман – проконсультуйтеся з нашими фахівцями за номерами гарячої лінії, які вказані на сайті. Ми відповімо на найпопулярніші питання та допоможемо розпочати лікування наркоманії у Ходорові. Після реабілітації ваш член сім’ї назавжди позбавиться наркотичної залежності.

Абстинентний синдром – це один із наслідків отруєння організму токсичними речовинами. Як зняти ломку від наркотиків, знає наш лікар-нарколог. Ви можете скористатися послугами спеціаліста вдома або приїхати до стаціонару реабілітаційного центру, щоб нарколог допоміг усунути інтоксикацію організму.

Як зняти ломку від наркотиків

Після того, як ознаки абстиненції будуть усунені за допомогою класичної детоксикації або УБОД, ми рекомендуємо пройти реабілітацію. Курс лікування наркоманії включає індивідуальну та групову терапію з психологом, сімейні консультації, психотерапію, спорт та інші заходи, які допоможуть позбутися психологічної залежності.

Реабілітаційний центр для наркоманів Ходоров

Реабілітаційний центр для наркоманів у Ходорові щодня надходять заявки від стурбованих батьків, які не знають, як переконати наркомана лікуватися. Психологи нашого центру реабілітації проведуть мотиваційну роботу із залежним та допоможуть йому усвідомити шкідливий вплив наркотичних препаратів на життя.

Для відновлення організму та психіки після отруєння токсичними речовинами може знадобитися час. Терміни лікування наркозалежності розраховуються для кожної людини в індивідуальному порядку, враховуючи стадію залежності, вид наркотичної речовини та ступінь шкоди здоров’ю.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x