Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

У якій ситуації варто викликати лікаря-нарколога додому у Львові

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Які проблеми можна вирішити, якщо викликати лікаря-нарколога додому у Львові?

Досвідчений спеціаліст нарколог обов’язково допоможе вирішити такі проблеми як:

  • Зняти ламання від наркотиків;
  • Провести детоксикацію або УБОД;
  • Вивести алкоголіка із запою;
  • Допоможе позбутися похмілля;
  • Стабілізує стан питущої людини під час білої гарячки;
  • Підбере медикаментозну терапію;
  • Проведе тест на вживання наркотиків;
  • Підбере препарати для кодування чи підшивки від алкоголізму.

Консультація нарколога цілодобово надається спеціалістом реабілітаційного центру «Довіра». Ціна послуг нарколога вдома доступна кожній людині. Якщо ви не маєте можливості пройти лікування в стаціонарі або вам потрібна допомога з трансфером близької людини до стаціонару – лікар-нарколог допоможе вам вирішити вашу проблему вдома.

Кому потрібна наркологічна допомога

Наркологічна допомога потрібна алкоголікам та наркоманам, які зіткнулися з абстиненцією. Вживання алкоголю та наркотиків відбивається на стані організму, поступово руйнуючи його. Якщо ви страждаєте від алкогольної залежності або не можете кинути вживати наркотики – ви повинні звернутися за допомогою до лікаря-нарколога.

Нарколог реабілітаційного центру «Довіра» працює цілодобово, без свят та вихідних. Ми готові допомогти вам у будь-який час доби, приїхати за адресою, яку ви вкажете під час консультації, допомогти з транспортуванням залежної людини до стаціонару наркологічної клініки, ми позбавимо вас ломки і допоможемо вивести з запою людини.

Нарколог на будинок ціна

Доступні ціни послуги лікаря-нарколога в домашніх умовах дозволяють отримати професійну допомогу цілодобово. Для того, щоб проконсультуватися зі спеціалістом, вам достатньо зателефонувати за номером гарячої лінії, який вказаний на сайті. Безкоштовна консультація лікаря-нарколога доступна за номером.

Дізнатись ціну та спектр послуг, які надає нарколог вдома, можна записавшись на консультацію або звернувшись за номером телефону безкоштовної гарячої лінії реабілітаційного центру «Довіра». Якщо вам потрібна невідкладна допомога — телефонуйте прямо зараз і ми розповімо вам про методи лікування наркоманії та алкоголізму вдома.

5 1 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x