Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Реабілітація алкоголіків у Яворові

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

З чого починається реабілітація алкоголіків у нашому реабілітаційному центрі в Яворові? Перш ніж розпочати лікування, наші фахівці проводять мотиваційну роботу, щоб підвищити рівень мотивації на повернення до тверезого життя. Це необхідно, якщо п’яниця не хоче лікуватися і заперечує проблеми з алкоголем або переконаний, що може кинути пити самостійно.

Після цього починається курс терапії в стаціонарі, який включає психологічну підтримку та наркологічну допомогу для комплексного вирішення проблеми. За бажання ми проведемо підшивку або кодування, щоб усунути потяг до спиртного на фізіологічному рівні після лікування алкоголізму в Яворові.

Надати ефективну допомогу для людини, яка п’є, може реабілітаційний центр для алкоголіків Харків. Ми працюємо із залежними людьми при запійному, хронічному, жіночому, підлітковому алкоголізмі та допомагаємо кинути пити за будь-якої стадії алкоголізму. Першою частиною нашої роботи є детоксикація організму та мотивація на лікування.

Для того щоб скласти план реабілітації, нам необхідно з’ясувати якийсь стаж вживання у вашого близького, його індивідуальні особливості та рівень мотивації на проходження реабілітації. Після того, як людина дасть згоду отримати наркологічну та психологічну допомогу, ми починаємо лікування алкоголізму.

Безкоштовний реабілітаційний центр для алкоголіків у Яворові

Чому безкоштовний реабілітаційний центр для алкоголіків – це не правильний вибір? Там не працюють лікарі-наркологи, психологи, психотерапевти, послуг яких потребує питуща людина. Під словами «безкоштовний ребцентр» мається на увазі те, що оплатою за проживання та харчування стане фізична праця. Чи це може допомогти кинути пити? Однозначно – ні.

У нас вам нададуть необхідну психологічну та наркологічну допомогу. Усі співробітники мають вищу освіту в галузі наркології та психіатрії, що є показником рівня компетентності. Приватний реабілітаційний центр для алкозалежних надає професійну допомогу та допомагає позбутися пияцтва.

Як переконати п’яницю лікуватися у Яворові

Якщо вам потрібно переконати пияка лікуватися, але ваші спроби закінчуються невдачею і алкоголік знову повертається до шкідливої ??звички – довіртеся фахівцям реабілітаційного центру. Ми приїдемо до вас додому і проведемо психологічну інтервенцію, щоб людина, яка п’є, усвідомила шкоду спиртного і погодилася пройти лікування.

Мотивація лікування є першорядним завданням, оскільки від цього залежить успіх програми реабілітації. Добровільне бажання лікуватися – це запорука, що лікування дасть результат. Примусове лікування алкоголізму – не вихід із ситуації. Тож якщо вам потрібна допомога – вибирайте компетентних співробітників, які переконають алкоголіка лікуватись.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x