Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Наркологічна клініка у Збаражі

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Ви повинні пройти лікування наркоманії, якщо самостійні спроби відмовитися від вживання наркотиків не дали результату. Ми допоможемо переконати наркозалежну людину пройти лікування, складемо індивідуальну програму реабілітації та допоможемо кинути вживати психоактивні речовини.

Залежність від наркотиків – це вирок. Наші фахівці допомагають підліткам та дорослим, жінкам та чоловікам впоратися із залежністю. Нами використовуються сучасні методи реабілітації, які дозволяють сформувати систему життєвих принципів та цінностей, необхідних для тверезого життя.

Пройти лікування наркоманії у Збаражі

При наркоманії та алкоголізмі наркологічна клініка у Збаражі зможе надати вам професійну допомогу. Реабілітаційний центр проводить комплексну реабілітацію, яка включає послуги лікаря-нарколога, психолога, психотерапевтів, чия робота спрямована на повне усунення залежності від наркотиків або спиртного.

Протягом курсу реабілітації фахівці завжди надають психологічну допомогу та моральну підтримку наркоману та його сім’ї. Це сприятливо впливає на терапевтичний процес та дозволяє сформувати довірчі відносини між залежною людиною та співробітниками реабілітаційного центру.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x