Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Наркологічна клініка Самбір

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Яка наркологічна клініка реально може допомогти алкоголіку та наркоману позбутися залежності? Реабілітаційний центр у Самборі Львівської області надає професійні послуги з лікування наркоманії та алкоголізму. Крім того, наша команда допоможе усунути наслідки вживання і позбутися психологічної залежності.

При запійному алкоголізмі кодування є найефективнішим методом боротьби з пияцтвом. Але, крім цього, позитивний результат спостерігається у тих, хто пройшов курс реабілітації в наркологічному центрі в Самборі. Ми допоможемо вибрати відповідний спосіб лікування алкоголізму відповідно до ваших очікувань.

Реабілітація спрямована на подолання потягу та навчання навичкам тверезого життя. Перші результати можна побачити вже за місяць, після початку терапії. Дотримуйтесь рекомендацій фахівців після лікування і ви більше ніколи не повернетесь до старого способу життя.

Пройдіть лікування наркоманії, якщо ви вживаєте опіати, солі, амфетамін, макове насіння або аптечні наркотики, які викликають залежність – димедрол, налбуфін, лірика, кодтерпин та ін. Ми допоможемо позбутися потягу до вживання і відновитися після отруєння токсичними речовинами.

Реабілітаційний центр у Самборі надає допомогу у лікуванні та профілактиці наркозалежності. Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків у своєї дитини – у нас ви можете пройти тест на наркотики, переконатися у згубній пристрасті, а найголовніше – отримати професійну допомогу та пройти реабілітацію.

Ви можете пройти реабілітацію від наркотиків, якщо не можете залишити вживати самостійно. Причини, через які наркоман не може відмовитися від ПАР – це психічна та фізична потреба в наркотичній речовині. Ми допоможемо усунути звикання до психотропних препаратів на психологічному рівні.

Пройти реабілітацію від наркотиків у Самборі

Позбавившись тяги до вживання наркозалежний набуває системи життєвих принципів та навичок, необхідних для тверезого життя. Курс лікування наркоманії в стаціонарі включає в себе індивідуальні та групові консультації з психологом, психотерапію та інші програми для відновлення організму та психіки.

Кодування від алкоголізму Самбір

Кодування від алкоголізму за методом Довженка поширене. Суть методу полягає у психотерапевтичному навіюванні огиди до спиртного. Коли зникає потяг і нав’язливі думки про алкоголь, людина позбавляється психологічної залежності і не потребує вживання спиртних напоїв.

5 1 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x