Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Кодування від алкоголю у Львові

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Лікар-нарколог проводить кодування від алкоголю. Перед проведенням процедури кваліфікований фахівець проведе бесіду з алкоголіком, щоб визначити його стан та дізнатися, чи хоче він кинути пити назавжди. Після цього лікар проведе ряд обстежень для виявлення супутніх захворювань і підбере алкоголіку препарат для лікування.

Рекомендації лікаря-нарколога перед та після проведення підшивки:

Повна хімічна чистота до проведення процедури;
Утримання від вживання спиртного протягом 5 днів перед підшивкою;
Рекомендується провести детоксикацію та очистити організм;
Категорично не можна вживати спиртні напої після підшивки;
закріплення результатів підшивки за допомогою курсу реабілітації;
Повторне проведення процедури після закінчення терміну дії ампули від алкоголю.

Кодування від алкоголю проводиться у стаціонарі. Лікар-нарколог використовує сертифіковані препарати, які зарекомендували себе ефективними при лікуванні алкогольної залежності. Існує кілька видів кодування від алкоголю. Вибір методу кодування залежить багатьох чинників, але лікар підбере ефективний спосіб лікування індивідуально кожному за.

Популярні методи кодування від алкоголю:

Лазерне кодування проводиться у стаціонарних умовах. За допомогою впливу лазерного променя на ділянки мозку, які відповідають за стан алкогольного сп’яніння, фахівець блокує рецептори, які приносять алкоголіку задоволення під час пияцтва. Таким чином, досягається стійка відраза до вживання спиртного.
Метод Довженка полягає у тому, щоб алкоголік не відчував психологічного бажання вживати спиртні напої. Після проведення процедури лікар проводить провокацію та спостерігає наступну реакцію у алкоголіка: відсутність тяги до вигляду, смаку, запаху алкоголю. Цей метод допомагає позбутися психологічної залежності.
Медикаментозне кодування, яке часто плутають із підшивкою від алкоголізму, проводить лікар-нарколог. За допомогою введення в організм алкоблокаторів досягається результат — відмова від вживання спиртного. Процедура має показання та протипоказання, перед проведенням необхідно проконсультуватися з наркологом.

Підшивка ампули від алкоголізму

Підшити ампулу від алкоголю у Львові можна у наркологічному центрі «Довіра». Лікар-нарколог проконсультує вас та підбере препарат, який допоможе алкоголіку кинути пити. Під час проведення підшивки від алкоголізму лікар проводить огляд та діагностує стадію алкогольної залежності, після чого підбирає препарат для лікування алкоголізму.

При вшивання ампули від алкоголізму починає діяти препарат (Еспераль, Тетурам, Налоксон, Налтрексон), який блокує сприйняття алкоголю організмом фізично. Після проведення підшивки алкоголік повинен дотримуватись рекомендацій фахівців та не експериментувати із вживанням алкогольних чи слабоалкогольних напоїв.

5 1 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x