Украина

Филиалы центра находятся во всех крупных городах Украины!

Режим работы

ПН-ВС: круглосуточно

Лiцензiя МОЗ на медичну практику
№ 2489/Л-П вiд 25.12.2019

Аналізи наркотиків у Рогатині.

КОНСУЛЬТАЦИЯ БЕСПЛАТНАЯ! (0 800) 213-707

Якщо ви не впевнені, що близька людина вживає ПАР, то аналізи на наркотики допоможуть підтвердити залежність. Їх проводить нарколог-психіатр, лікар з точністю визначить стаж вживання та вид наркотичного препарату, який вживала людина. Після цього лікар проведе детоксикацію організму та зніме ломку від наркотиків.

Подальше лікування полягає у психо-соціальній реабілітації. Стаціонарне лікування наркоманії дозволяє сформувати стійку відразу до вживання наркотичних препаратів, позбутися нав’язливого бажання вжити, усунути психологічну та фізичну залежність.

Реабілітаційний центр проводить лікування наркотиками. Якщо ви вживаєте стимулятори, галюциногени, опіати чи аптечні наркотики – ми допоможемо вам відмовитися від вживання за допомогою курсу психосоціальної реабілітації, а також позбавимо наслідків отруєння організму.

Зняти ломку від наркотиків допоможе наш лікар-нарколог у Рогатині. Ми розуміємо, що, відчуваючи біль під час абстинентного синдрому, неможливо зосередитися на лікуванні. Тому насамперед наша команда проведе очищення організму від токсичних речовин та купує ознаки наркотичної ломки.

Зняти ломку від наркотиків у Рогатині

Щоб зняти ломку від наркотиків, можна приїхати в стаціонар у місті Рогатин або скористатися наркологічними послугами вдома. Не применшуйте дозування ПАР при розмові з лікарем, адже від точності інформації залежатиме підхід до медикаментозної терапії, який призначить нарколог.

Повідомте лікаря які наркотики ви вживали і в якій кількості. Це допоможе фахівцю підібрати лікарські препарати, які допоможуть швидко вивести токсичні речовини з організму та стабілізувати ваш стан. Лікар очистить організм і позбавить вас абстинентного синдрому.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x